Kraftaggregat Innova 15kW SAWO

Finnes i flere modeller
ART.NR: 68790432
Produktomtaler
Forbedre badstueopplevelsen med de allsidige tilkoblingsmulighetene som Innova Power Controller gir deg på badet. Den er designet for å fungere med alle NS-ovner, og har en kraftig kombinasjon av funksjoner, inkludert en Smart Controlling-funksjon som slår av varmeelementet automatisk når det når ønsket temperatur.
stk
Kun online
Taste inn postnummer for leverings- og lagerinformasjon.
Søk etter postnummer

Kraftaggregat Innova 15kW SAWO

Forbedre badstueopplevelsen med de allsidige tilkoblingsmulighetene som Innova Power Controller gir deg på badet. Den er designet for å fungere med alle NS-ovner, og har en kraftig kombinasjon av funksjoner, inkludert en Smart Controlling-funksjon som slår av varmeelementet automatisk når det når ønsket temperatur. Kompatibiliteten med et utall innovative funksjoner som automatiserte husholdningssystemer, vifte- og dimmeroppgraderinger, nøkkellåser og mørkleggingsminne sørger for at funksjonaliteten og sikkerheten til badstueøktene dine alltid er på topp. Denne kontrolleren er perfekt for både private og kommersielle omgivelser, og den er spesielt effektiv når den forsterkes med valgfrie sensorer som er skreddersydd for overvåking av luftfuktighet og benkbasert temperatur.
  • Smart Controlling - funksjonen slår automatisk av varmeelementet når ønsket temperatur er nådd.
  • Koble til Innova brukergrensesnitt for bruk med alle NS-varmere opp til 15 kW. For ovner over 15 kW, legg til INP-S kontaktorenhet.
  • Kompatibel med dørsensor
  • Tidtaker for ukentlige økter
  • Enkel modus
  • Nøkkellås
  • Blackout-minne
  • Teller for strømforbruk
  • Valgfri vifte-, dimmer- og kombifunksjon
  • Kan kobles til husholdningens automasjonssystem
  • Best når den brukes sammen med valgfri benkføler (INN-BTEMP) og for kombivarmer med fuktighetssensor (INN-HUM)
  • Pakken inneholder Innova Power Controller, 5 m RJ12-kabel, temperatursensor med bassholder i tre og 5 m silikonledning.


Dimmer- og viftesett og kombisett Funksjoner
Dimmer- og viftesettene er designet for å integrere sømløse kontrollalternativer for både belysning og ventilasjonssystemer, noe som gir en forbedret brukeropplevelse. Kombisettene er spesielt utstyrt med en temperatursensor for benkeområdet for å opprettholde optimal komfort. Disse settene er avgjørende for å skape et funksjonelt og tilpasningsdyktig miljø.
  • Inkluderer tilkoblingsmulighet for både dimmer og vifte
  • Kombisett inkluderer en temperatursensor for benkeområdet
  • Kombisett leveres med 4 m ledning uten sikring


Forbedre badstueopplevelsen din med SAWO Controls
I utvalget av SAWO-kontroller finner du stilige og praktiske valg for både private og kommersielle badstuerom. Ved å bruke en separat styring sammen med SAWOs ovner kan du selv bestemme hvilken type badstueopplevelse du vil ha. Du kan styre funksjoner som temperatur, luftfuktighet, tid, bruk av vifte og lysdimmer eller til og med spare energi med en strømforbruksteller.
  • Ideell for både private og kommersielle badstuerom
  • Gir full kontroll over temperatur-, fuktighets- og tidsinnstillinger
  • Har ekstra kontroller for bruk av vifte og dimming av lys
  • Energieffektiv med strømforbruksteller


Spesifikasjoner
  • Høyde: 24,5 cm
  • Temperaturområde: 40°-110°C
  • Maks. Økttid: 4 timer, 6 timer, 12 timer, 18 timer, 24 timer
  • Nominell spenning: 400 V (3-fase) / 230 V (1-fase)
  • Dybde: 7,5 cm
  • Bredde: 26,5 cm
  • Egnede varmeovner: 2,3-15 kW (16-30 kW med entreprenørenhet)
  • Vekt: 1,5 kg


Varemerke Sawo
loader